+90 (553) 466 6606 [email protected]
İstiridye Mantarı 24 Mayıs 2020, Pazar 0

İstiridye ve Kültür Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Mantar üretimi ve ticareti son yıllarda hızla yaygınlaşan sektörler arasında bulunmaktadır. Ülkemizde ve dünya mutfaklarında giderek yaygınlaşan kullanımı ve lezzeti, tüketicilerin her geçen gün daha fazla tercihleri arasında bulunmasına neden oluyor. Yurt içi ve uluslararası pazarda mantar ticareti hızla büyüyen sektörler arasında yer almakta olup, üreticisinin de yüzünü güldürmektedir.
Kültür ve istiridye mantarı hem lezzetleri hem de bulunabilirlikleri kolay olması açısından en fazla tercih edilen mantar türleri arasındadır. Uygun üretim ortamı ve şartlar sağlandığında istenilen miktarlarda üretim yapılmasını sağlayan bu mantar çeşitleri ile hem yurt içi hem de dış piyasalarda istenilen miktarlarda ticaret gerçekleştirilebilir. dogamantar üretim tesisi kurulumundan mantar ticaretine kadar her alanda profesyonel hizmetlerini ve deneyimlerini siz değerli müşterilerimizle paylaşarak hizmet sunmaktadır.

istiridye kültür ürünlerimiz ve hizmetlerimiz

Mantar Üretimi Nasıl Yapılır?

Doğal ortamının yanı sıra özel olarak kurulan mantar tesisleri ile istenilen miktarlarda istiridye mantarı üretilebilmektedir. mantarhane kurulumu ne kadar miktarlarda ürün elde edilmek istendiğine göre farklı büyüklüklerde yapılmaktadır. Firmamız alanında uzman kadrosu ile mantarhane kurulumunda sizlerin yanında bulunmakta olup, en verimli ve kaliteli şekilde ürün elde edebilmeniz için gerekli çalışmaların gerçekleşmesi sağlanır. İstenilen özelliklere sahip mantar üretimi için mantar kompostosunun da titizlik içerisinde hazırlanması gerekmektedir.
Kurulan mantarhane, istenilen kalitede ürün elde edilebilmesi için gerekli şartları sağlamalıdır. Ortamın nem ve oksijen oranından, ısı seviyesine kadar birçok faktör göz önüne alınmalıdır. Ortamın güneş ışığından izole edilmiş olması da mantar üretiminde önemli noktalar arasında bulunuyor. Sulama ve atık su sistemi de mantarhane kurulumunda önem taşıyan ve verimli üretim adına dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Uygun şartlar sağlandığı takdirde, istenilen kalitede ürün elde etmek mümkündür. mantar üretimi hakkında firmamız profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmakta olup, her ihtiyaç duyduğunuzda yanınızda bulunmaktadır.

Maliyetler

Mantar yetiştiriciliği diğer sektörlere oranla daha az maliyetli ve ekonomik bir yatırım imkanına sahiptir. Uygun üretim ortamına sahip herkes kolaylıkla mantar yetiştiriciliği ve ticareti yapabilir. Mantarhane kurulumunda, üretim tesisinin genişliği ve teknik ekipmanların kullanımı maliyetlere etki eden faktörler arasında bulunmaktadır. Maliyetler ve üretimle ilgili daha detaylı bilgilere iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşarak sahip olabilirsiniz.

Doğa Mantar İle Kaliteli Ürünler

Doğa Mantar hizmet hayatına başladığı ilk günden itibaren, mantar üretimindeki yenilikleri ve teknolojileri kullanarak, daha kaliteli ürün elde etme adına çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir. Mantarhane kurulumundan, mantar kompostosu hazırlanmasına kadar tüm üretim süreçlerinde danışmanlık hizmeti de veren firmamız, mantar ticaretini geliştirmek ve yaygınlaştırmak adına gerekli tüm teknik bilgi ve ekipmanları bünyesinde bulundurmaktadır.

7/24 Danışmanlık Hizmeti

Doğa Mantar, mantar yetiştiriciliği ve üretimiyle ilgili her ihtiyaç duyduğunuzda günün her saati ulaşabileceğiniz danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Firmamız iletişim kanallarının yanı sıra, üretim yerinde de danışmanlık hizmeti vermekte olup, kusursuz mantar yetiştiriciliği misyonunu benimsemiştir.

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLAR