+90 (553) 466 6606 [email protected]

Mantarhane Kurulumu

İstiridye mantarı üretimhanelerinde profesyonel  projelerin temelinde yatan teknoloji

İstiridye mantar projelerinin temelinde yatan teknoloji, yüksek deneyim ve yüksek verimlilik prensipleri üzerine kurulmuş mühendislik , uygulama esaslarını en üst düzeyde tutulduğu işçilik ve diğer rutin giderleri minimum düzeye indirip komple proje çalışmasını deneyimlerimiz ile oluşturulan profesyonel kadromuz tesis kurulumlarında öncelikle doğa şartlarına göre üretim alanlarını teknolojinin getirdiği kolaylıklar sayesinde kurmaktayız.

İstiridye mantarı üretim tesis projelerimizde tam otomatik ve yarı otomatik sistemler kurabilmekteyiz. Tam otomatik ve yarı otomatik sistemlerde kullanılan mantar üretim tesislerimizde farklılıklar bulunmaktadır. Bu nedenlerden dolayı seçim yapılacak makine ve ekipmanların firmamızın yüksek deneyim ve bilgisi altında en verimli işleyecek sistemi dizayn etmektedir. İş ortaklarımızın tam teslim proje istekleri, yatırım yapılırken düşünülen alanın inşaat ve mimari projesi üzerinde karşılıklı görüşmeler sonucunda en uygun şekli kendinelerine incelenip sunulmaktadır.

İstiridye mantar üretmek için mantar üretimi mantarhane ve otomasyon sistemlerini kurmakta deneyimli ekibi ile mantarhane çadırı kurulumları veya mevcut binalarda üretim yapılabilecek hale getirilmesi ve mevcut ekibin yetiştirilmesi konularında destek verilmektedir.     İstiridye mantarı üretimi alanında deneyimli ekibimiz bu süreçten sonra size eğitimi hasat şekilleri pazarlama yöntemleri v.b konularında sizlere destek vererek işbirliğimizi gelişmekte olan mantar piyasasını sürükleyici bir pazar haline getirmektedir.

İstiridye mantarı üretim çadırlarımızın özellikleri

  • Zorlu hava koşullarına ve oluşabilecek kar yığınlarına karşı dayanıklı olarak üretilen çadır sistemimiz 4 mevsim kullanılabilmektedir.
  • Dış cephe kaplaması sıcak, soğuk, rutubet, asit, yırtılma gibi zarar verici darbelere karşı dayanıklı pcv kaplı polyester brandadan oluşmaktadır.
  • Brandalarımız özel işlem görmekte ve tek parça halindedir ve ışık geçirmez.
  • Kendisine eş değer olarak yapılan betonarme yapılardan %50 daha ucuzdur.
  • Isı yalıtımı sayesinde, ısının içeriye girmesini engellemekte ve çadır içi koşulların bozulmasını engellemektedir.
  • Hafif olması sebebiyle nakliye problemi bulunmamaktadır.
  • Sistem içerisinde engel bulunmayan geniş bir kullanım alanı sağlar.
  • Çadırlarımız sök – tak olarak kurulmaktadır. Dilediğiniz zaman sökülebilir ve tekrar kurulabilir.

İstiridye mantarı tesis kurulumu konumuzu incelemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Link: https://www.dogamantar.com/istiridye-mantari-tesis-kurulumu.html

 

 

 

 

 

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLAR