+90 (553) 466 6606 [email protected]
İstiridye Mantarı 24 Mayıs 2020, Pazar 6

İstiridye Mantarı Tesis Kurulumu

Tesis Kurulumu

İstiridye mantarı tesis kurulumu üretimi son zamanlarda artış gösterdiği için evlerin bodrumlarında, kullanılmayan ahırlar gibi alanlarda deneme yanılma yolu ile mantar yetiştiriciliği yapılmaktadır. Fakat alınan verimler hakkında farklılıklar mevcuttur. Tam otomasyonlu profesyonel bir üretim ile bu gibi yerlerde yapılmaya çalışılan üretim arasında farklılıklar ortaya çıkmaktadır. İklimlendirme, sisleme, havalandırma gibi özellikler önceden tasarlanmış ve projelendirilmiş olarak yorumlanmalı ve mantar yetiştiriciliği yapılacak alanların ölçümleri yapılmalıdır. Koşulları sağlayabilecek sistemler kurulduktan sonra üretime başlanmalıdır.

Doğa mantar olarak, istiridye mantar üretimi yapılacak tesisin önceden bir fizibilitesini oluşturup gerekli techizatların yeterlilik alt yapısını çıkartmaktayız. Profesyonel bir şekilde gereksinimleri oluşturduktan sonra iş ortaklarımıza teklifimizi sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte üretim yapılacak alanın doğa koşullarına göre olması gereken sağlamlık ve dizaynları oluşturup, alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde kaliteli işçilik ve techizatın kurulumunu yaparak istiridye mantarı üretim tesisini, aktif hale getiriyoruz. Bu aşamadan sonra kompostu hazır olan mantar üretim tesisi için her bölümünde ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

tesis kurulumu

 

KALİTE TESADÜF DEĞİLDİR

ÇALIŞTIĞIMIZ KURUMLAR