HEDİYE AKILLI OTOMASYON PANOSU
128 m2 üretimhane paketimizi tercih eden müşterilerimize 4500 TL değerindeki akıllı otomasyon panosu hediye!
TÜMÜNÜ GÖR

İstiridye Mantarı Tesis Kurulumu

İstiridye mantarı üretimi son zamanlarda artış gösterdiği için evlerin bodrumlarında, kullanılmayan ahırlar gibi alanlarda deneme yanılma yolu ile mantar yetiştiriciliği yapılmaktadır. Fakat alınan verimler hakkında farklılıklar mevcuttur. Tam otomasyonlu profesyonel bir üretim ile bu gibi yerlerde yapılmaya çalışılan üretim arasında farklılıklar ortaya çıkmaktadır. İklimlendirme, sisleme, havalandırma gibi özellikler önceden tasarlanmış ve projelendirilmiş olarak yorumlanmalı ve mantar yetiştiriciliği yapılacak alanların ölçümleri yapılmalıdır. Koşulları sağlayabilecek sistemler kurulduktan sonra üretime başlanmalıdır.

Doğa mantar olarak, istiridye mantar üretimi yapılacak tesisin önceden bir fizibilitesini oluşturup gerekli techizatların yeterlilik alt yapısını çıkartmaktayız. Profesyonel bir şekilde gereksinimleri oluşturduktan sonra iş ortaklarımıza teklifimizi sunmaktayız.

Profesyonel ekibimiz ile birlikte üretim yapılacak alanın doğa koşullarına göre olması gereken sağlamlık ve dizaynları oluşturup, alanında uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde kaliteli işçilik ve techizatın kurulumunu yaparak istiridye mantarı üretim tesisini, aktif hale getiriyoruz. Bu aşamadan sonra kompostu hazır olan mantar üretim tesisi için her bölümünde ücretsiz danışmanlık hizmeti veriyoruz.

 

İstiridye mantarı tesis kurulumu

 

10 Aralık 2015
15.191 kez görüntülendi
 • Ramazan

  Iyi gunler mantar uretim isini yapmak istiyorum nasil yardimci olursunuz.

  • http://www.dogamantar.com Doğa Mantar

   Ramazan bey, telefon numaranızı isim ve soyadınız ile birlikte info@dogamantar.com mail adresine gönderiniz. Mail tarafımıza ulaştığında konusunda uzman arkadaşlarımız sizinle iletişim kuracak ve öğrenmek istediğiniz herşeyi detaylı bir şekilde anlatacaklardır.
   Saygılarımızla,
   Doğa Mantar

 • REGAİB MADEN

  sayın yetkili : aydın ilinde yerleşik bir firmayayız. biz bu konu üzerinde uzun süredir yaptığımız araştırma neticesinde satış ile ilgili sıkıntımız yoktur. bu nedenle biz 4 adet acilen mantar üretim tesisi kurmak istiyoruz. bu konu hakkında acil dönüşünüzü beklemekteyim . cep telefonumu ve iletişim bilgilerimizi az önce mailinize gönderdim. işlerinizde başarılar diler saygılar sunarız. doç.dr.regaib maden ( ith.ihr.yat.uzm.)

  • http://www.dogamantar.com Doğa Mantar

   Regaib bey, iletişim bilgileriniz tarafımıza ulaşmıştır. Konusunda uzman arkadaşlarımız mesai saatleri içerisinde tarafınıza ulaşacaklardır. İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.
   Saygılarımızla,
   Doğa Mantar

 • MEHMET KARATAS

  ÖDEME NASIL OLUYOR 5457748696

  • http://www.dogamantar.com Doğa Mantar

   Mehmet bey iletişim numaranızı konusunda uzman arkadaşlara iletmiş bulunmaktayız. İstiridye mantarı tesis kurulumu hakkında ve detaylı bilgi için en kısa sürede sizlere dönüş yapacaklardır.
   Saygılarımızla.